- База відпочинку «Шепільська» — це чисте повітря, мальовнича природа, спокій, комфорт та затишок. Унікальний водно-оздоровчий комплекс допоможе забути про щоденні стреси і поринути у світ краси і здоров’я. Відпочинок на воді бази «Шепільська» — це 2 озера, купальна зона, водна гірка, пляж, плавальний басейн. На великій облаштованій території — дитячий та спортивні майданчики, живий куток, альтанки, мангали. Зона спа-басейнів: плавальний басейн (16х5,5 м, глибина — 1,6 м); дитячий басейн; контрастний басейн; соляний басейн; джакузі. Зона спа-саун: руська парна; фінська сауна; турецька баня; інфрачервона сауна. Та безліч інших розваг. Окрім того, на території знаходиться бар та ресторан, де можна смачно поїсти та випити освіжаючих напоїв після прийняття водних процедур. Також, можна скористатися й іншими послугами бази відпочинку, зокрема замовити релаксуючий масаж після спа-процедур.
День ІІ (варіант №2):
Якщо всі мандрівники вже бували на г. Говерла чи інших міцях з нашого маршруту, ми пропонуємо інші варіанти подорожі. Тому як варіант вирушаємо на незабутній рафтинг по річках Карпат: Черемош, Чорний і Білий Черемош, Прута. Ви отримаєте задоволення від цього повноцінного активного відпочинку на гірських річках Карпат і естетичну насолоду від краси навколишньої природи. Нові яскраві враження та незабутні дні рафтингу в Карпатах гарантовані! Сплав проходить по численних порогах, що мають 2 — 4 категорію складності. І тепер всі ваші враження про Карпати будуть асоціюватися саме з рафтинг-туром по Чорному, Білому Черемошу і Пруту.
День ІІ (варіант №3):
Подорож у Маняву.
Першим пунктом для обов’язкового відвідування є Манявський водоспад – однин з найвищих в Україні, висота падіння води досягає 18 метрів, але не це головне. Це один з «ідеальних» водоспадів для туристів, і інших подібних в країні практично немає. Він розташований в каньйоні і дуже фотогенічний. Причому підійти до нього можна і згори. У каньйоні біля водоспаду досить прохолодно, навіть у спекотний літній день.
Другим пунктом нашої подорожі є Скит Манявський — православний монастир заснований Йовом Княгинницьким у 1606 р. біля села Манява, пам’ятка архітектури початку XVII ст. Манявський Скит являє собою аскетичний чоловічий монастир східного обряду, визначний осередок духовності, культури і мистецтва України. Колись Скит налічував близько 200 ченців і десятки підпорядкованих монастирів у Галичині, Буковині та Молдові. Був одним із осередків культурного життя в Галичині. Мав велику бібліотеку. Споруди храмів, келій, господарських приміщень виконані з каменю і є класичним зразком церковної архітектури ХVІІ – ХVІІІ ст. На території Скиту збереглись: монастирська вежа-скарбниця, церква св. Бориса і Гліба, підземна церква архистрига Михаїла. У Манявському Хресто-Воздвиженському монастирі зберігається чудотворна ікона Божої Матері «Ізбавительниця».
- автобусна екскурсія до одного з найкрасивіших водоспадів Карпат – водоспаду Гук. Однокаскадний 15-метровий красень зручно почуває себе в оточенні густого лісу та кам’янистих Ґорґанських гір. Розташований у заповідному урочищі Женець на однойменній річці.
До Гуку просто доїхати і просто дійти: це один із небагатьох карпатських водоспадів, до якого веде хороша асфальтована дорога. Щоправда вона закінчується біля дачі екс-президента України В. Ющенка і ще 2 км ви проїдете грунтовою дорогою. Гук – високий та витончений, влітку не пересихає, а взимку вкривається масивними бурульками, тому за будь-якої погоди чи пори року заходьте до нього в гості! Він подарує Вам неперевершені фото на згадку, свіжу прохолоду та чисту воду, адже влітку під ним ви можете прийняти справжній «природній душ».
У разі дії тимчасових обмежень на відвідування комплексу термальних вод «КОСИНО», вирушаємо у с.Лумшори.
- Село Лумшори – неповторне по своїй красі місце для відпочинку в Закарпатті, в якому збереглася унікальна традиція купання в чанах з XVI століття. Навколо чисте гірське повітря, буковий ліс, мінеральні джерела – ідеальні умови для оздоровлення всього організму. Уявіть собі — величезний чан стоїть на багатті, а в ньому знаходяться люди — такий собі супчик із мандрівників. Окрім неабиякого задоволення ця процедура дає і оздоровчий ефект. Чани в Лумшорах допоможуть людям з проблемами опорно-рухового апарату, зміцнюють нервову й імунну системи, поліпшать стан шкіри і загальне самопочуття.
- Відвідуємо справжнісіньку гуцульську забаву (входить у вартість), де на нас чекають запальні музики, танці, співи, а також смачні гуцульські страви та напої. Окрім цього всі гості зможуть взяти участь у майстер-класі з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка; поспівати гуцульські співаночки, пісні про Карпати та коломийки, ; скуштувати страви та напої гуцульської кухні. Ви будете в захваті!
СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ!
(у вартість входять новорічний святковий стіл в гуцульському стилі, Дід Мороз, Снігурочка та цікава розважальна новорічна програма).
- 11:00 — 12:00 – Вибираємо лижі та їдемо на катання на гірськолижному курорті «Буковель».
- Екскурсія до одного з найкрасивіших водоспадів Карпат – водоспаду Гук. Однокаскадний 15-метровий красень зручно почуває себе в оточенні густого лісу та кам’янистих Ґорґанських гір. Розташований у заповідному урочищі Женець на однойменній річці. Високий та витончений, влітку не пересихає, а взимку вкривається масивними бурульками, тому за будь-якої погоди чи пори року заходьте до нього в гості! Він подарує Вам неперевершені фото на згадку, свіжу прохолоду та чисту воду.
- Подарунок для наших мандрівників – соковиті шашлики під міцну калганівку (традиційна українська гірка настоянка горілки на калгані). Входить у вартість туру.
- Відвідуємо перевернутий будинок, де можна зробити масу цікавих та незвичайних фото.
- А також нас чекає справжній парк динозаврів, де буде цікаво не лише дітям, а і дорослим.
- Відвідування замку Шенборна. Є в Закарпатті одне місце, потрапивши куди опиняєшся ніби в старій Австро-Угорщині. Тут знаходиться прекрасно збережений мисливський замок Шенборнів, сьогодні більш відомий як санаторій «Карпати». Витончений силует палацу зі стрункими готичними вежами в урочищі Берегвар випливає з смарагдових лісових заростей, немов казковий міраж. Елегантна, неоренесансна споруда, зведена неподалік села Карпати Мукачівського району Закарпатської області, виглядає, немов благородна дама, що заблукала в диких карпатських лісах.