Клуб мандрівників «Чотири пори року» запрошує Вас у казку) Так саме казку — мальовничого Закарпаття!)
Тривалість 3 дні / 2 ночі (п’ятниця, субота, неділя).Виїзди з міст: Нетішин, Остріг, Здолбунів, Рівне, Дубно, Кременець, Почаїв, Шумськ, Ланівці, Збараж, Тернопіль. Зустрічаємо туристів з Києва та інших міст України (трансфер) на ж/д та автовокзалах міст Рівне, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ. Також можлива індивідуальна організація турів для груп від 6 осіб зі зручним для Вас місцем та часом виїзду, а також можлива розробка індивідуальної програми.
ПРОГРАМА ТУРУ:
День І:
Виїзд на екскурсію.
Зупинка на сніданок (за бажанням туристів).
База відпочинку «Шепільська» — це чисте повітря, мальовнича природа, спокій, комфорт та затишок. Унікальний водно-оздоровчий комплекс допоможе забути про щоденні стреси і поринути у світ краси і здоров’я. Відпочинок на воді бази «Шепільська» — це 2 озера, купальна зона, водна гірка, пляж, плавальний басейн. На великій облаштованій території — дитячий та спортивні майданчики, живий куток, альтанки, мангали. Зона спа-басейнів: плавальний басейн (16х5,5 м, глибина — 1,6 м); дитячий басейн; контрастний басейн; соляний басейн; джакузі. Зона спа-саун: руська парна; фінська сауна; турецька баня; інфрачервона сауна. Та безліч інших розваг. Окрім того, на території знаходиться бар та ресторан, де можна смачно поїсти та випити освіжаючих напоїв після прийняття водних процедур. Також, можна скористатися й іншими послугами бази відпочинку, зокрема замовити релаксуючий масаж після спа-процедур.
Зупинка у Сколе на обід (за бажанням туристів).
Оглядова екскурсія в с. Пилипець. Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну), а на вершині можна відвідати кав’ярню, випити гарячого шоколаду, чаю, кави, глінтвейну та інших гарячих напоїв та поласувати смачними стравами(за бажанням).
Пішохідна прогулянка до Водоспаду «Шипіт» вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.
Прибуття до приватної садиби на поселення.
Ввечеря (входить у вартість подорожі). А щоб гуцульські страви більше смакували, подарунок для наших мандрівників – міцна калганівка (традиційна українська гірка настоянка горілки на калгані).
День ІІ:
Сніданок (входить у вартість подорожі).
Ввиїзд на екскурсію.
Прибуття в комплекс термальних вод «КОСИНО», що розташований на території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Все виконано в австро-угорському стилі. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Аналогів в Україні не існує. Сучасні умови, прекрасні басейни (з ароматом пива, вина і т.д.), королівські сауни нікого не залишать байдужим (евкаліптова сауна, соляна лисяча нора, трав’яна сауна, римська баня, хамам, угорська сауна, крижана печера).
Безкоштовна дегустація карпатських вин у с. Гать. Тут Ви зможете не лише спробувати, а і придбати смачні напої і привезти чудовий подарунок рідним із самого Закарпаття.
Відвідування замку Паланок (пам. Архітектури XVI ст.) – унікального зразка середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Головну візитівку міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан.
Обід (за бажанням).
Відвідування замку Шенборна. Є в Закарпатті одне місце, потрапивши куди опиняєшся ніби в старій Австро-Угорщині. Тут знаходиться прекрасно збережений мисливський замок Шенборнів, сьогодні більш відомий як санаторій «Карпати». Витончений силует палацу зі стрункими готичними вежами в урочищі Берегвар випливає з смарагдових лісових заростей, немов казковий міраж. Елегантна, неоренесансна споруда, зведена неподалік села Карпати Мукачівського району Закарпатської області, виглядає, немов благородна дама, що заблукала в диких карпатських лісах.
21:00 — Вечеря (входить у вартість подорожі).
День ІІІ:
Сніданок (входить у вартість подорожі).
Виселення з приватної садиби.
Екскурсія на озеро Синевир – найглибше та найбільше за площею гірське озеро України. Воно вважається найцікавішим об’єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів. Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око.
Обід (за бажанням) в гуцульській колибі.
Відвідуємо еко-парк «Долина вовків» (торкатися, фотографуватися, обійматися, цілуватися можна з усіма парнокопитними).
Відвідуємо Центр реабілітації бурого ведмедя. Такий центр є єдиним в Україні. Тут створені чудові умови для мішок, центр прихистив ведмедиків різного віку. Туристи можуть поспостерігати за життям таких незвичних для нас тварин зблизька.
Зупиняємося на Синевирському перевалі та робимо фото на пам’ять з неймовірними закарпатськими краєвидами.
Повні вражень вирушаємо додому!
Додатково оплачуються вхідні квитки:
База відпочинку «Шепільська». Дорослі – 150 грн за першу годину, кожна наступна година – 70 грн. Діти від 6 до 12 років – 75 грн за першу годину, кожна наступна — 30 грн. Діти до 6 років – безкоштовно.
Витяг на Пилипці (канатна дорога). Дорослі – 140 грн, діти до 12 років – 100 грн.
Водоспад Шипіт. Дорослі – 10 грн, діти до 10 років – безкоштовно;
Термальні басейни Косино. Дорослі – 450 грн — 3 год, діти до 150 см – безкоштовно. Оренда шафи для одягу та цінних речей — 50 грн (можна орендувати одну шафу для кількох осіб);
Замок Паланок. Дорослі – 50 грн.
Замок Шенборна. Дорослі – 40 грн, діти – 20 грн.
Вхідний квиток озеро «Синевир» – 30 грн — дорослий, 15 грн — дитячий