Тривалість 4 дні /3 ночі (31 грудня 2020 року — 3 січня 2021 року). Виїзди з міст: Шумськ, Нетішин, Остріг, Здолбунів, Рівне, Дубно, Кременець, Почаїв, Ланівці, Збараж, Тернопіль. Зустрічаємо туристів з Києва та інших міст України (трансфер) на ж/д та автовокзалах міст Рівне, Тернопіль.
В ціну входять:
-проживання
-харчування (сніданки та вечері)
-екскурсії, екскурсовод, страхування
-новорічний святковий стіл в гуцульському стилі
-Дід Мороз, Снігурочка
-цікава розважальна новорічна програма
Додатково оплачуються вхідні квитки:
- Термальні басейни Косино — 450 грн — 3 год/ дорослий, дітям до 150 см — безкоштовно.
- Термальні басейни Берегово (Жайворонок) — 2 год 30 хв — 220 грн , дітям до 120 см — безкоштовно.
- Замок «Паланок» — 50 грн — дорослий, 30 грн — дитячий
- Вхідний квиток озеро «Синевир» — 30 грн — дорослий, 15 грн — дитячий
- Еко-парк «Долина вовків» — 50 грн — дорослий, 20 грн — дитячий
- Реабілітаційни центр бурого ведмедя – 30 грн — дорослий, 15 грн — дитячий
- Водоспад Шипіт: 10 грн — загальний, діти до 10р — безкоштовно;
- Витяг на Пилипці (канатна дорога) — 140 грн — дорослий, 100 грн — діти до 12 років
ПРОГРАМА ТУРУ:
День І (31 грудня):
- Виїзд на екскурсію.
- Зупинка на сніданок у м. Стрий (за бажанням туристів).Подорож до бункеру Лінії Арпада. Найбільший бункер в Україні часів
- Другої світової війни зберігся у Закарпатті у с. Верхня Грабівниця. Лінія Арпада – наймогутніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. Будівництво її датується з жовтня 1939 – 1944 роках, і простяглася майже на 600-700 кілометрів на Карпатському хребту. Лінія Арпада суцільно не будувалася, але складалася вона з окремих вузлів оборони, які перекривали через Карпати всі дороги, перевали, переходи.
- Оглядова екскурсія в с. Пилипець. Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну), а на вершині можна відвідати кав’ярню, випити гарячого шоколаду, чаю, кави, глінтвейну та інших гарячих напоїв та поласувати смачними стравами(за бажанням).
- Пішохідна прогулянка до Водоспаду «Шипіт» вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.
- Прибуття до приватної садиби «У Василя», поселення та вечеря (входить у вартість подорожі).
СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ: (у вартість входять новорічний святковий стіл в гуцульському стилі: смачнющі гуцульські страви+ шампанське, закарпатське вино та настоянки на лікувальних карпатських коренях і травах. А також Дід Мороз, Снігурочка та цікава розважальна новорічна програма).
День ІІ (1 січня):
- Сніданок (входить у вартість подорожі).
- Прибуваємо до Берегово — одне з найбільш унікальних місць на Україні. Судіть самі: місто живе за своїм власним середньоєвропейським часом з різницею з київським в одну годину; близько 50% населення Берегово є угорцями, тому всі написи в цьому місці крім української продубльовані ще на угорському; в Берегово є рідкісні термальні джерела (термальні басейни), аналоги яких можна знайти тільки в п’яти інших точках земної кулі: Новій Зеландії, Угорщині, на Камчатці, Сахаліні, а також в Ісландії!
А ми ж відвідаємо унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку «Жайворонок», на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.
Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської та української кухонь і вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття, адже окрім басейнів там можна відвідати кафе, ресторан, винний погріб.
- Безкоштовна дегустація карпатських вин у селі Гать. Тут Ви зможете не лише спробувати, а і придбати смачні напої і привезти чудовий подарунок рідним із самого Закарпаття.
- Відвідування замку Шенборна. Є в Закарпатті одне місце, потрапивши куди опиняєшся ніби в старій Австро-Угорщині. Тут знаходиться прекрасно збережений мисливський замок Шенборнів, сьогодні більш відомий як санаторій «Карпати». Витончений силует палацу зі стрункими готичними вежами в урочищі Берегвар випливає з смарагдових лісових заростей, немов казковий міраж. Елегантна, неоренесансна споруда, зведена неподалік села Карпати Мукачівського району Закарпатської області, виглядає, немов благородна дама, що заблукала в диких карпатських лісах.
- Прибуття до приватної садиби.
- Вечеря (входить у вартість подорожі).
День ІІІ (2 січня):
- Легкий сніданок (входить у вартість подорожі).
- Відвідування замку Паланок (пам. Архітектури XVI ст.) – унікального зразка середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Головну візитівку міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан.
- Прибуття в комплекс термальних вод «КОСИНО», що розташований на території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Все виконано в австро-угорському стилі. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Аналогів в Україні не існує. Сучасні умови, прекрасні басейни (з ароматом пива, вина і т.д.), королівські сауни нікого не залишать байдужим (евкаліптова сауна, соляна лисяча нора, трав’яна сауна, римська баня, хамам, угорська сауна, крижана печера).
- Прибуття до приватної садиби, вечеря (входить у вартість подорожі).
День ІV (3 січня):
- Сніданок (входить у вартість подорожі).
- Виселення з приватної садиби.
- Екскурсія на озеро Синевир – найглибше та найбільше за площею гірське озеро України. Воно вважається найцікавішим об’єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів. Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око.
- Обід (за бажанням) в гуцульській колибі.
- Відвідуємо еко-парк «Долина вовків» (торкатися, фотографуватися, обійматися, цілуватися можна з усіма парнокопитними).
- Відвідуємо Центр реабілітації бурого ведмедя. Такий центр є єдиним в Україні. Тут створені чудові умови для мішок, центр прихистив ведмедиків різного віку. Туристи можуть поспостерігати за життям таких незвичних для нас тварин зблизька.
- Зупиняємося на Синевирському перевалі та робимо фото на пам’ять з неймовірними закарпатськими краєвидами.
- Повні вражень вирушаємо додому!