Тривалість 3 днів / 2 ночі (п’ятниця, субота, неділя). Виїзди з міст: Тернопіль, Рівне, Остріг, Здолбунів, Шепетівка, Славута, Нетішин, Дубно, Шумськ, Кременець, Почаїв, Ланівці, Збараж. Зустрічаємо туристів з Києва та інших міст України на залізничних та автовокзалах міст Рівне, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ. Також можлива індивідуальна організація турів для груп від 6 осіб зі зручним для Вас місцем та часом виїзду, а також розробкою індивідуальної програми.
Опис нашої мандрівки:
День І: Розпочинаємо нашу мандрівку. По дорозі робимо зупинку на сніданок, а через кілька годин прибуваємо у перший пункт нашої подорожі — Шепільська база відпочинку (за наявності вільного місця у графіку роботи бази). Це релакс у комплексі, що включає в себе 2 озера, купальну зону, водну гірку, пляж та плавальний басейн. На великій облаштованій території можна прогулятися та насолодитися природою, а в теплих басейнах плавати досхочу.
Варіант 2: Якщо на Шепільській базі немає вільних місць, тоді ми замінюємо її захопливою екскурсією у Бункери Арпада. Бункер у селі Верхня Грабівниця (відвідуємо, якщо з будь-яких причин закритий на вхід один з інших пунктів нашої подорожі)— одна з найкраще збережених пам’яток Другої світової війни на так званій «Лінії Арпада». Лінія Арпада — низка оборонних об’єктів 1939-1944 рр., що тягнулися близько 600 км основним карпатським хребтом. Тут ми пройдемося старими тунелями, зануримося у воєнну атмосферу, почуємо правдиві та неймовірні історії від екскурсовода, дізнаємося про події Другої світової війни на території Закарпаття, а також матимемо змогу придбати різні сувеніри та навіть справжні кулі минулого століття, знайдені на цій території.
Наступна зупинка — оглядова екскурсія на гору Маковиця у Міжгір’ї. Канатно-крісельна дорога, під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну.
А тепер пішохідна прогулянка до Водоспаду «Шипіт» вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.
Приїжджаємо до приватної садиби, поселяємось та вечеряємо (входить у вартість подорожі). А ще тут чекає подарунок для наших мандрівників – міцна калганівка до вечері (традиційна українська гірка настоянка горілки на калгані).
День ІІ: Прокидаємось та снідаємо у приватній садибі. І після цього вирушаємо до замку «Сент-Міклош» (Чинадіївський замок). З-поміж відомих на всю Україну замків Закарпаття, у смт. Чинадійово ось вже 6 століть існує фортеця «Сент-Міклош». Як ззовні, так і всередині, панує атмосфера давнини та історії. Ці первісні інтер’єри перенесуть нас у захопливі часи життя колишніх власників.
А далі їдемо до замку Паланок (пам. Архітектури XVI ст.) – унікального зразка середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Головну візитівку міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан.
Відвідали замок і тепер знаємо цікаві історії Закарпаття. Час відпочити, тому попереду у нас справжній релакс у комплексі термальних вод «Косино», що розташований на території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Все виконано в австро-угорському стилі. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Аналогів в Україні не існує. Сучасні умови, прекрасні басейни (з ароматом пива, вина і т.д.).
Безкоштовна дегустація карпатських вин у с.Гать. Тут Ви зможете не лише спробувати, а і придбати смачні напої і привезти чудовий подарунок рідним із самого Закарпаття
Повертаємося у приватну садибу та смачно вечеряємо в очікуванні наступного дня мандрівки.
День ІІІ: Після сніданку вирушаємо в поїздку і спершу відвідаємо «Центр реабілітації бурого ведмедя». Такий центр є єдиним в Україні. Тут створені чудові умови для мішок, центр прихистив ведмедиків різного віку. Туристи можуть поспостерігати за життям таких незвичних для нас тварин зблизька.
І ось одна з найочікуваніших зупинок у нашій мандрівці. Ми на озері Синевир – найглибшому та найбільшому за площею гірському озері України. Воно є однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів. Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око.