Тривалість 5 днів / 4 ночі (п’ятниця, субота, неділя). Виїзди з міст: Тернопіль, Рівне, Остріг, Здолбунів, Шепетівка, Славута, Шепетівка, Славута, Нетішин, Дубно, Шумськ, Кременець, Почаїв, Ланівці, Збараж. Зустрічаємо туристів з Києва та інших міст України на залізничних та автовокзалах міст Рівне, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ. Також можлива індивідуальна організація турів для груп від 6 осіб зі зручним для Вас місцем та часом виїзду, а також розробкою індивідуальної програми.
Опис нашої мандрівки:
День І: Розпочинаємо з поїздки гірським транспортом через ліс та гори до Манявського водоспаду. Ця подорож не лише захоплива, а і прекрасна, так як біля самого водоспаду виходять фото неймовірної краси. А після цього завітаємо до Манявського Скиту — аскетичного чоловічого монастиря, заснованого ще у XVII столітті. Уявіть себе ченцем, що живе посеред гір та пройдіться навколо храмів, келій, помилуйтесь природою та послухайте історію старовинного місця. Щоб ще більше зануритись у атмосферу та підкріпитися, ми пообідаємо у трапезній монастиря.
А тепер їдемо в урочище Ведмежа гора, де знаходиться міні зоопарк, смерековий ліс та унікальна босонога стежка. Прогулянка тут допомагає зняти стрес та розслабитися.
І ось ми у місті Яремче — сердцевині Карпат. Тут ми поселяємось у приватній садибі і після смачної вечері за бажанням релаксуємо в чанах (оплачується додатково). Охочі можуть також приготувати шашлик (господарі нададуть мангал та прибори).
День ІІ: Смачно снідаємо, адже сьогодні нам потрібно багато сил — попереду підйом на гору Говерла. Кожен українець неодмінно повинен підкорити найвищу точку країни, помилуватися неймовірними краєвидами, зробити фото, придбати сувеніри та просто випити гарячого чаю на вершині гори серед шелесту вітру та спокою. Говерла прекрасна в будь-яку погоду, а підкоривши її одного разу, Вам точно заманеться повернутись сюди ще раз!
Якщо Ви вже були на горі Говерла або ж просто хочете провести час по-іншому, тоді замість підйому на гору пропонуємо Вам в цей час відвідати славнозвісний Буковель! Тут у вас буде вільний час, хто хоче насолодитися красою природи, радимо піднятися витягом на гору та помилуватися на курорт і навколишні панорами з висоти. Кому хочеться екстріму, також знайдуть тут собі розвагу. Або ж можна провести час спокійно біля Озера Молодості, завітати до собачок у Хаскі Хаус та відвідати етно-парк Гуцул Ленд. Всі розваги у Буковелі відвідуються за бажанням та оплачуються додатково, детальніше про ціни на них можна дізнатися тут.
Повертаємось у приватну садибу на смачну вечерю та відпочинок. Як і минулого дня, бажаючі можуть відпочити в чанах (оплачується додатково) або приготувати шашлик (господарі нададуть мангал та прибори).
День ІІІ: Після сніданку вирушаємо у найекстримальнішу частину нашої мандрівки — рафтинг річками Карпат: Черемош, Чорний і Білий Черемош, Прут. Ви отримаєте задоволення від цього повноцінного активного відпочинку на гірських річках та естетичну насолоду від краси навколишньої природи. Нові яскраві враження та незабутні дні рафтингу в Карпатах гарантовані! Сплав проходить по чисельних порогах, що мають 2 — 4 категорії складності. І тепер всі ваші враження про Карпати будуть асоціюватися саме з цим днем.
Рафтинг у вартість туру не входить та оплачується додатково.
Хто хоче більш спокійного та пізнавального відпочинку, з вами після сніданку їдемо знайомитися з місцевою культурою. Перша половина дня буде присвячена саме їй, тому нашим пунктом призначення є смт. Верховина — осередок гуцульської культури. Тут зібрана найбільша кількість музеїв, що демонструють весь побут місцевих мешканців як зараз, так і в давнину. Спершу завітаємо до Музею Романа Кумлика. Тільки тут ви зможете побачити таку кількість народних інструментів і навіть послухати як вони звучать.
А наступне місце точно здивує вас своєю унікальністю, тому що це музей «Штопора» — Дегустаційний зал — це ідеальне місце для любителів домашнього молодого вина, яке можна продегустувати. Тут зібрано близько 400 штопорів різних типів. Якщо ви не знали, чим вони відрізняються, тоді точно дізнаєтесь для себе щось нове.
І останнім нас чекає Музей «Галєрія гуцульських традицій та обрядів». Господиня музею в цікавій бесіді за горнятком гарбати розкаже Вам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час. А модниці зможуть приміряти місцеві наряди та пофотографуватися в них.
Вечеряємо та чекаємо четвертого дня подорожі, тому що він буде неймовірний!
День IV: Після смачного сніданку у приватній садибі вирушаємо у найвисокогірніший гірськолижний курорт України — Драгобрат. Дорога до цього місця крута та скеляста, тому туди можливо доїхати лише місцевим транспортом. 15-20 хв екстримального підйому вгору і ось ви у колисці Карпат. Вже з самого села Драгобрат відкривається вигляд на говерлу та інші гори, але нам ще вище. Виїжджаємо на гору Жандарм, тут краєвиди, в які важко не закохатися. Тому милуємось красою природи, робимо фото і їдемо далі на екскурсію. Наша мета – озеро Ворожеска, яке серед туристів вважається одним з найкрасивіших гірських озер Українських Карпат. Тут робимо зупинку, щоб всі могли відчути велич природи. Після екскурсій повертаємось до нашої садиби у місті Яремче та смачно вечеряємо після насиченого дня.
День V: Зранку нас чекає енергійний сніданок, так як попереду у нас пішохідна прогулянка до Скель Довбуша. Всього мандрівка займає близько двох з половиною годин, за які ми почуємо від екскурсовода про життя найвідомішого карпатського ватажка Олекси Довбуша, прогуляємося дрімучим лісом та доторкнемося до скель, які мають свою неповторну історію.
По дорозі назад заїдемо до пивоварні, де ви зможете придбати свіжого живого пива собі додому або в подарунок рідним. Але і ті, хто не п’є алкоголь не поїдуть додому з пустими руками, адже завершується наша подорож на ринку у м.Яремче. Тут ви можете придбати найрізноманітніші сувеніри: різьблений кухоль, теплі в’язані шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник та багато іншого — все, чим багаті Карпати.
І наостанок милуємося красою водоспаду «Пробій» прямо посеред ринку. А головне, на нього можна подивитися як з висоти, стоячи на мосту, так і спуститися до самої води, щоб зробити ефектніші фото.
Накупили сувенірів та корисних речей додому, наробили яскравих фото, послухали десятки місцевих історій, побачили нові місця, і головне, ще більше полюбили Україну. Трішки втомлені але щасливі повертаємося додому. І пам’ятаємо головне: щастя не за горами, щастя в горах!
ВХІДНІ КВИТКИ В ЕКСКУРСІЙНІ ОБ’ЄКТИ ОПЛАЧУЮТЬСЯ ДОДАТКОВО.
Орієнтовна вартість вхідних квитків:
Трансфер до Манявського водоспаду – 200 грн з людини
Обід у трапезній монастиря – 150 грн
вхідний квиток на гору «Хом’як» – 80 грн — дорослий, 40 грн — дитячий
рафтинг – 800-1300 грн з людини
Музей Романа Кумлика – 50 грн
Музей штопора – 100 грн-дорослий, 50 грн-дитячий
Музей «Галєрія обрядів» – 50 грн
Джип-тур на Драгобрат – 300-500 грн (залежно від кількості людей)