Клуб мандрівників «Чотири пори року» запрошує Вас у казку) Так саме казку — мальовничого Закарпаття!)
Тривалість 3 дні / 2 ночі.Виїзди з міст: Нетішин, Остріг, Здолбунів, Рівне, Дубно, Кременець, Почаїв, Шумськ, Ланівці, Збараж, Тернопіль. Зустрічаємо туристів з Києва та інших міст України (трансфер) на ж/д та автовокзалах міст Рівне, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ. Також можлива індивідуальна організація турів для груп від 6 осіб зі зручним для Вас місцем та часом виїзду, а також можлива розробка індивідуальної програми.
ПРОГРАМА ТУРУ:
День І:
Виїзд на екскурсію.
Зупинка на сніданок (за бажанням туристів).
Відвідаємо бункер у селі Верхня Грабівниця — одна з найкраще збережених пам’яток Другої світової війни на так званій «Лінії Арпада». Лінія Арпада — низка оборонних об’єктів 1939-1944 рр., що тягнулися близько 600 км основним карпатським хребтом. Тут ми пройдемося старими тунелями, зануримося у воєнну атмосферу, почуємо правдиві та неймовірні історії від екскурсовода, дізнаємося про події Другої світової війни на території Закарпаття, а також матимемо змогу придбати різні сувеніри та навіть справжні кулі минулого століття, знайдені на цій території.
Оглядова екскурсія в с. Пилипець. Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (під час катання на підйомниках милуємось найкращими краєвидами та вдихаємо чисте гірське повітря на повну), а на вершині можна відвідати кав’ярню, випити гарячого шоколаду, чаю, кави, глінтвейну та інших гарячих напоїв та поласувати смачними стравами(за бажанням).
Пішохідна прогулянка до Водоспаду «Шипіт» вважається одним із найгарніших місць Карпат та однією з візитівок Закарпаття. Невелика річка, що бере свій початок на полонині Боржава, кидає тут каскадами свої води з 14-метрової висоти.
Прибуття до приватної садиби на поселення.
Ввечеря (входить у вартість подорожі). А щоб гуцульські страви більше смакували, подарунок для наших мандрівників – міцна калганівка (традиційна українська гірка настоянка горілки на калгані).
День ІІ:
Сніданок (входить у вартість подорожі).
Ввиїзд на екскурсію.
Відвідування замку Паланок (пам. Архітектури XVI ст.) – унікального зразка середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Головну візитівку міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан.
Прибуття в комплекс термальних вод «КОСИНО», що розташований на території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Все виконано в австро-угорському стилі. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Аналогів в Україні не існує. Сучасні умови, прекрасні басейни (з ароматом пива, вина і т.д.), королівські сауни нікого не залишать байдужим (евкаліптова сауна, соляна лисяча нора, трав’яна сауна, римська баня, хамам, угорська сауна, крижана печера).
Безкоштовна дегустація карпатських вин у с. Гать. Тут Ви зможете не лише спробувати, а і придбати смачні напої і привезти чудовий подарунок рідним із самого Закарпаття.
Обід (за бажанням).
Заїжджаємо у сувенірний магазин, щоб придбати подаруночки рідним з далекого Закарпаття.
21:00 — Вечеря (входить у вартість подорожі).
День ІІІ:
Сніданок (входить у вартість подорожі).
Виселення з приватної садиби.
Зупиняємося на Синевирському перевалі та робимо фото на пам’ять з неймовірними закарпатськими краєвидами.
Екскурсія на озеро Синевир – найглибше та найбільше за площею гірське озеро України. Воно вважається найцікавішим об’єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів. Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око.
Обід (за бажанням) в гуцульській колибі «На Децу До Цімбора».
Відвідуємо еко-парк «Долина вовків» (торкатися, фотографуватися, обійматися, цілуватися можна з усіма парнокопитними).
Відвідуємо Центр реабілітації бурого ведмедя. Такий центр є єдиним в Україні. Тут створені чудові умови для мішок, центр прихистив ведмедиків різного віку. Туристи можуть поспостерігати за життям таких незвичних для нас тварин зблизька.